Brilio Očarujúce zásnubný prsteň z bieleho zlata GR003W48AU 48 mm
DO OBCHODU
Katalógové číslo:
sBR1847-48
Kategórie:
Prstene
Šperky
Zásnubné prstene
Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
Výrobca
Brilio
EAN
Zdieľať na Facebooku
Tweetnuť tento produkt
Pripnúť tento produkt
Poslať produkt mailom
Súvisiace produkty
MOISS Elegantný strieborný prsteň s čírymi zirkónmi R00019 52 mm
DO OBCHODU
Zobraziť
MOISS Minimalistický bronzový prsteň R000199 47 mm
Zobraziť
MOISS Minimalistický bronzový prsteň R000199 49 mm
MOISS Elegantný strieborný prsteň s čírymi zirkónmi R00019 54 mm